DJ Hazel Live Show!

Już 19 stycznia za naszą konsoletą wystąpi legenda polskiej sceny klubowej – DJ Hazel 🔥 zwany też „Najszybszymi Rękami Europy” który swoim energicznym show rozgrzeje parkiet do czerwoności‼️
Po zdobyciu pierwszego Mistrzostwa Polski współpracował z firmą PIONEER, robiąc pokazy możliwości sprzętu „DJ” tej firmy oraz miksowania. Wchodził w skład nielicznej grupy dj-ów (i do tej pory również wchodzi) firmy Pioneer Poland – „PIONEER DJ’S TEAM” jeżdżąc i grając po klubach całej Polski oraz Niemczech. W roku 2001 startował w Mistrzostwach Europy Dj-ów w Niemczech. Tam właśnie zaprezentował swoje umiejętności techniczne. Rywalizował z 80-oma dj-ami z całej Europy. Zajął drugie miejsce w tym konkursie i udowodnił, że w Polsce też są dj-e na skale światową. Tytuł Vice – Mistrza Europy otworzył mu drogę do dalszej kariery.
Ma już za sobą występy z największymi gwiazdami świata muzyki. Ich lista jest bardzo długa. Do najważniejszych jednak zalicza: DJ TONKA, RANDY KATANA, ANDAIN, MARCEL WOODS, PERAN VAN DIJK, DJ JEAN, ATB, ALEX MORPH BLANK & JONES, E-CRAIG, MARCO V, ANTOINE CLAMARAN, ARMAN VAN HELDEN, NU NRG, WOODY VAN EYDEN oraz DJ TIESTO.
Imprezę dodatkowo rozkręcą:
Startujemy o godzinie 22:00, a rezerwacji można dokonywać pod numerem 32 790-53-09.
Do zobaczenia! 😉

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

19 sty 2024
Expired!

Czas

22:00

WSTĘP

15.00 ZŁ